cuerpo docente

Ana Lasala

ana.lasala@tallerx.org



Andrés Makowski

andres.makowski@tallerx.org



Azier Calvo

azier.calvo@tallerx.org



Béla Kunckel-Fényes

bela.kunckel@glocalstudio.com



Bernardette Despujols

bernardette.despujols@tallerx.org



Edgar Aponte

edgar.aponte@tallerx.org



Francisco Martín

francisco.martin@tallerx.org



Gianni Napolitano

gianni.napolitano@tallerx.org



Guadalupe Tamayo

guadalupe.tamayo@tallerx.org



Iván González Viso

ivan.gonalez@tallerx.org



José Guerra

jose.guerra@tallerx.org



María Alejandra Rosales

maria.alejandra.rosales@tallerx.org



Miguel Braceli

miguel.braceli@tallerx.org




Miguel Fernández

miguel.fernandez@tallerx.org




Rodolfo Agrella

rodolfo.agrella@tallerx.org



Azier Calvo

Béla Kunckel-Fényes

Andrés Makowski

info

Ana Lasala

A dolor netus non
dui aliquet, sagittis felis sodales, dolor sociis mauris, vel eu libero cras. Interdum at. Eget habitasse elementum est.

profesores invitados

profesores

Gorka Dorronsoro
Premio Nacional 2008



Jimmy Alcock

Premio Nacional 1993



Jorge Castillo

Premio Nacional 1999



Elisa Silva

elisa.silva@supágina.com

xinicio.html

Bernardette Despujols

Edgar Aponte

Gianni Napolitano

Guadalupe Tamayo

Iván González Viso

José Guerra

María Alejandra Rosales

Gorka Dorronsoro

Jimmy Alcock

Francisco Martín

Miguel Braceli

Miguel Fernández

Rodolfo Agrella

Jorge Castillo

Elisa Silva